Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Resim Bul

Resim Bul » Atatürk » Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri & Resimleri ve Videoları

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri ile ilgili resimler yüklenmiyorsa klavyendeki CTRL + F5 tuşuna basmalısın.

Şuanda görünmekte olan resimin URL adresini kopyala. Bu URL'yi bilinen tüm sitelerde kullanabilirsin. Her resim için bir kere tıklaman yeterlidir. Eklenecek yere göre HTML bilgisi gerekebilir.
Şuanda görünmekte olan resimi bilgisayarına kaydet.

Şuana kadar kere indirilmiş.
Görmekte olduğun resim kişi tarafından Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri ile alakalı olarak işaretlenmiş.

Görmekte olduğun resimi
kişi Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri ile ilgili olarak alakasız işaretlemiş.

Görünen resime toplam kişi, 5 üzerinden yıldız vermiş.

Bu resime sende hemen yıldızını ver.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri Hakkındaki Yorumlar

• Henüz yapılmış yorum yok. Yorum yapmak için Facebook ile giriş yapmalısın. Tek tıkla giriş yapabilirsin.
• İlk defa yorum yapacaksan yetki onayı vermen istenebilir. İlk onay insan / robot ayrımı yapmamızı kolaylaştırır.
• Yapacağın yorumlar ve yorumla ilgili fikirlerin Facebook profilinde asla paylaşılmaz veya görüntülenmez.
• Resimleri paylaşmak istersen yukarıdaki Beğen, Tavsiye et veya URL Kopyala butonunu tıklaman yeterlidir.

Facebook ile giriş yapın

En Çok Ziyaret Alan Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri Konuları

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri Geriizlemeleri (Trackbacks)

Geriizleme kaynakları yeni resimler eklendikçe veya kaldırıldıkça değişiklik gösterecektir. Öncelikli editör seçimi kaynaklar gösterilir.
Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Eski Matematik Terimleri - Forum Tr

Eski Matematik Terimleri - Forum Tr · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.frmtr.com

Eski Matematik Terimleri - Forum Tr Eski Matematik Terimleri. Gündem Kategorisinde Ve Genel Forumunda Bulunan Eski Matematik Terimleri Konusunu Görüntülemektesiniz  · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürk Döneminden Önce Kullanılan Matematiksel Ve Geometrik

Atatürk Döneminden Önce Kullanılan Matematiksel Ve Geometrik · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.ataturkhayati.com

Atatürk Döneminden Önce Kullanılan Matematiksel Ve Geometrik Atatürkün-Geometri-Kitabı. Cumhuriyetten Önce Çeşitli Okullarda Okutulmuş Matematik Kitaplarını İncelenirse; İçlerinde Arap Harfleriyle Yazılmış Bu Kitapta Kullanılan Yeni Terimler Ayrıntılarıyla Açıklanmış Ve Üzerlerine Örneklerde Verilmiştir. · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Türkçe Matematik Terimlerini Atatürk'e Borçluyuz

Türkçe Matematik Terimlerini Atatürk'e Borçluyuz · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.turkdiliveedebiyati.com

Türkçe Matematik Terimlerini Atatürk'e Borçluyuz 25 Eki 2006 Türkçe Matematik Terimlerini Atatürk'e Borçluyuz. Atatürk'ün Türettiği Sözcükler İle Daha Önce Kullanılan Osmanlıca Sözcükler  · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Cumhuriyet Döneminde Önce Kullanılan Geometrik Terimler Hangileri

Cumhuriyet Döneminde Önce Kullanılan Geometrik Terimler Hangileri · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.meleklermekani.com

Cumhuriyet Döneminde Önce Kullanılan Geometrik Terimler Hangileri Cumhuriyetten Önce Kullanılan Geometri Terimleri Cumhuriyetten Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri Geometri Kitabı Atatürk Ve  · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürk'ün Geometri Kitabı Ve Türkçeleşen Terimler - Geldik Forum

Atatürk'ün Geometri Kitabı Ve Türkçeleşen Terimler - Geldik Forum · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.geldik.com

Atatürk'ün Geometri Kitabı Ve Türkçeleşen Terimler - Geldik Forum Atatürk Ün Türkçeleştirdiği Matematiksel Terimler, Atatürk Ün Türkçeleştirdiği Terimler, Atatürkün Matematıkte Türkçelestırdıgı Terımler, Atatürkün Atatürk'ün Türettiği Sözcükler İle Daha Önce Kullanılan Osmanlıca Sözcükler  · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürk'ün Geometri Kitabı

Atatürk'ün Geometri Kitabı · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.ezberim.biz

Atatürk'ün Geometri Kitabı 5 Eyl 2008 Hazırlayan: Nazlı Demirel Türkçe Matematik Terimlerini Atatürke Borçluyuz. Atatürkün Türettiği Sözcükler İle Daha Önce Kullanılan Osmanlıca  · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Ataturk & Matematik - Angelfire

Ataturk & Matematik - Angelfire · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.angelfire.com

Ataturk & Matematik - Angelfire Cumhuriyetten Önce Çeşitli Okullarda Okutulmuş Bir Matematik Kitaplarını İncelerseniz; Bu Kitapta Kullanılan Yeni Terimler Ayrıntılarıyla Açıklanmış Ve Üzerlerine  · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Cumhuriyetten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Forumdas.net

Cumhuriyetten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Forumdas.net · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.forumdas.net

Cumhuriyetten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Forumdas.net 25 Ara 2012 Cumhuriyetten Önce Kullanılan Matematik Terimleri Kısaca Aşari - Ondalık Mazrup - Çarpan Taksim - Bölme. · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Cumhuriyetten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Cerezforum

Cumhuriyetten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Cerezforum · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.cerezforum.com

Cumhuriyetten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Cerezforum Osmanlıca Matematik Terimleri, Osmanlıca Matematik Terimlerinin Şekilleri, Cumhuriyetten Önceki Matematik Terimleri, Matematik Terimlerinde  · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri Hakkındaki Resim Bul Blog Tartışmaları

Tartışmalar Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri konusu ile alakalı blog konularıdır. Kullanıcılardan ve blog sahiplerinden gelen isteklere göre güncellenir.
Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürk Ve Matematik « Uqus Türk

Atatürk Ve Matematik « Uqus Türk · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · uqusturk.wordpress.com

Atatürk Ve Matematik « Uqus Türk Yazar: Uqusturk, 17 May 2011 Hiç Düşündünüz Mü, Nereden Geliyor Bu Terimler? Kim, Neden Üç Kenarı Olan Kapalı Eğriye Üçgen Adını Vermiş Diye. Eğildiğimiz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'tür. Cumhuriyetten Önce Çeşitli Okullarda Okutulmuş Matematik Kitaplarını İncelerseniz; İçlerinde Arap Harfleriyle Yazılmış Formüller; Müselles, … Atatürk 1937 Yılında Yayınlanan Bir Geometri Kitabı Yazmıştır. Bu Kitapta Kullanılan Yeni Terimler Ayrıntılarıyla Açıklanmış Ve Üzerlerine Örneklerde Verilmiştir. · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürk Matematik Ve Geometri Çalışmaları : Atatürk Sitesi

Atatürk Matematik Ve Geometri Çalışmaları : Atatürk Sitesi · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.ataturkhayati.com

Atatürk Matematik Ve Geometri Çalışmaları : Atatürk Sitesi Yazar: Admin, 31 Mar 2002 Cumhuriyetten Önce Çeşitli Okullarda Okutulmuş Bir Matematik Kitaplarını İncelerseniz; İçlerinde Arap Harfleriyle Yazılmış Formüller; Müselles, Murabba Veya Hatt-I Mümas Gibi Günümüz Matematiğinde Bir Anlam İfade Etmeyen Bir Çok Terim Görürsünüz. Günümüzde Atatürk Sayesinde Kullandığımız Terimlere Baktığımızda, Bu Kitapta Kullanılan Yeni Terimler Ayrıntılarıyla Açıklanmış Ve Üzerlerine Örnekler De Verilmiştir. Bu Kitap Geometri Öğretenlere Ve Bu Konuda Bilgi Edinmek İsteyenlere · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürk Matematik Ve Geometri Alanındaki Yenilikleri Matematiğe Ve

Atatürk Matematik Ve Geometri Alanındaki Yenilikleri Matematiğe Ve · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.konubul.net

Atatürk Matematik Ve Geometri Alanındaki Yenilikleri Matematiğe Ve Yazar: Konubul, 24 Mar 2012 Bu Kitapta Kullanilan Yeni Terimler Ayrintilariyla Açiklanmis Ve Üzerlerine Örnekler De Verilmistir. Bu Kitap Geometri Ögretenlere Ve Bu Ders Esnasinda Eski Terimlerle Matematik Ögreniminin Ve Ögretiminin Zorlugunu Bir Kez Daha Saptayan Atatürk “ Bu Anlasilmaz Terimlerle Bilgi Verilemez. Dersler Türkçe Terimlerle Cumhuriyetten Önce Çeşitli Okullarda Okutulmuş Matematik Kitaplarını İncelerseniz; İçlerinde Arap Harfleriyle Yazılmış Formüller; Müselles, Murabba Veya Hatt-I · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürk İle İlgili - M2-Tr - Metin2 Forum

Atatürk İle İlgili - M2-Tr - Metin2 Forum · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · board.m2-tr.com

Atatürk İle İlgili - M2-Tr - Metin2 Forum Yazar: Kaseka, 19 Ara 2010 Önce Çeşitli Okullarda Okutulmuş Bir Matematik Kitaplarını İncelerseniz; İçlerinde Arap Harfleriyle Yazılmış Formüller; Müselles, Murabba Veya Hatt-I Mümas Gibi Günümüz Matematiğinde Bir Anlam İfade Etmeyen Bir Çok Terim · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürkün Matematik Alanında Yaptığı Yenilikler : Hakkında Bilgi

Atatürkün Matematik Alanında Yaptığı Yenilikler : Hakkında Bilgi · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.hakkinda-bilgi-nedir.com

Atatürkün Matematik Alanında Yaptığı Yenilikler : Hakkında Bilgi Yazar: Hakkında Bilgi Nedir, 30 Tem 2004 Cumhuriyetten Önce Çeşitli Okullarda Okutulmuş Matematik Kitaplarını İncelerseniz; İçlerinde Arap Harfleriyle Yazılmış Formüller; Müselles, Murabba Veya Hatt-I Mübas Gibi Günümüz Matematiğinde Bir Anlam İfade Etmeyen Bir Çok Terim Görürsünüz. Günümüzde Atatürk Sayesinde Kullandığımız Terimlere Baktığımızda, Bu Kitapta Kullanılan Yeni Terimler Ayrıntılarıyla Açıklanmış Ve Üzerlerine Örneklerde Verilmiştir. Bu Kitap Geometri Öğretenlere Ve Bu Konuda Bilgi Edinmek İsteyenlere · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürkün Geometri Kitabı Nedir

Atatürkün Geometri Kitabı Nedir · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.ezberim.org

Atatürkün Geometri Kitabı Nedir Yazar: Dolunay Prensesi, 22 Kas 2011 Atatürkün Türettiği Sözcükler İle Daha Önce Kullanılan Osmanlıca Sözcükler Karşılaştırıldığında Yapılan İşin Önemi Ortaya Çıkıyor. Tablodan Da Görülebileceği Gibi Bugün Kullandığımız Matematik Terimlerinin Hemen Hemen Tamamı Atatürk Tarafından Türetilmiş, Başka Bir İfadeyle Bu Sözcüklerin Büyük Çoğunluğu Tutmuş. Atatürkün Önerdiklerinden Sadece “Varsayı, Hazırlayan: Nazlı Demirel Türkçe Matematik Terimlerini Atatürke Borçluyuz. “Müsellesin, Zaviyetan-I Dahiletan · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - İlk Kurşun Gazetesi » Türkçe, Türk Dilinin Destani

İlk Kurşun Gazetesi » Türkçe, Türk Dilinin Destani · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.ilk-kursun.com

İlk Kurşun Gazetesi » Türkçe, Türk Dilinin Destani Yazar: Gunesco, 19 Tem 2011 Bundan Önce, “Arapçasız , Farsçasız Türkçe Olamaz, . Bütün Matematik Terimleri Atatürk'ten Armağandır: Türk Çocuğunun Zihnini Tıkayan Yabancı Terimleri Söküp Attı… Türk Dilini Siz Böyle Teslim Aldınız Atatürk'ten, · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Ulu Önder Atatürk'ten Özlü Sözler, Özdeyişler - Matematik Dersim

Ulu Önder Atatürk'ten Özlü Sözler, Özdeyişler - Matematik Dersim · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.matematikdersim.com

Ulu Önder Atatürk'ten Özlü Sözler, Özdeyişler - Matematik Dersim Yazar: Admin, 28 Şub 2012 Diyen Kişi, Her Şeyden Önce Kesinlikle Türkçe Konuşmalıdır. “En Güzel Ve İleri Bir İş Olarak Türlü Bilimlere İlişkin Türkçe Terimler Türetilmiş Ve Bu Yolla Dilimiz Yabancı Dillerin Etkisinden Kurtulma Yolunda Esaslı Adımını Atmıştır.” · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Atatürk'ün Geometri Kitabı Ve Türkçeleşen Terimler Hakkında

Atatürk'ün Geometri Kitabı Ve Türkçeleşen Terimler Hakkında · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.geldik.com

Atatürk'ün Geometri Kitabı Ve Türkçeleşen Terimler Hakkında Yazar: Duru, 10 Mar 2010 Atatürk'ün Türettiği Sözcükler İle Daha Önce Kullanılan Osmanlıca Sözcükler Karşılaştırıldığında Yapılan İşin Önemi Ortaya Çıkıyor. Tablodan Da Görülebileceği Gibi Bugün Kullandığımız Matematik Terimlerinin Hemen Hemen · Devamını oku.

Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri - Matematik Terimler Sözlüğü - Dersteknik.com

Matematik Terimler Sözlüğü - Dersteknik.com · Atatürkten Önce Kullanılan Matematik Terimleri · www.dersteknik.com

Matematik Terimler Sözlüğü - Dersteknik.com Yazar: Admin, 20 Tem 2011 Matematik Terimler Sözlüğü. A Açı : Başlangıç Noktaları Aynı Olan İki Işının Birleşimine Açı Denir. Açı Ortay : Üçgenin Bir Açısını Ortalayan Işının, Köşe İle Kenar Arasında Kalan Doğru Parçasına Açıortay Denir. Üçgenin İç Açı Ortayları İç Bölgede Bir Noktada Kesişir. Ağırlık Merkezi Ardışık Sayılar : Kendisinden Önce Ve Sonra Gelen Sayılara Bir Kural İle Bağlı Olan Sayılara Ardışık Sayılar Denir. Kavram : Geometrik Şekilleri Anlatmak İçin Kullanılan Sözcük Ve Terimlere Denir. · Devamını oku.

Resim Bul Dikkatini Çekebilecek Resimli İçerikler

Kullanıcıların bol bol incelediği rastgele içeriklerden seçilirler. Editör müdahalesi yoktur.

İlginizi Çekebilecekler

En Popüler Kategoriler

Bütün Kategoriler (Alfabetik)

Yeni Katılan Kullanıcılar

Hacı Bozan Bozkurt
Hacı Bozan Bozkurt 3 yıl önce
Mustafa Bebo Korkmaz
Mustafa Bebo Korkmaz 3 yıl önce
Alp Özbek
Alp Özbek 3 yıl önce
Veysel Bölükgiray
Veysel Bölükgiray 3 yıl önce
Ali Can Kaya
Ali Can Kaya 3 yıl önce
Muhsin Zaim
Muhsin Zaim 3 yıl önce
Umut Kılıçer
Umut Kılıçer 3 yıl önce
Burcu Işık
Burcu Işık 3 yıl önce
Emre Karahan
Emre Karahan 3 yıl önce
Ebru Demir
Ebru Demir 3 yıl önce
Nurhan Zabun
Nurhan Zabun 3 yıl önce
Romeo Jonnh
Romeo Jonnh 3 yıl önce
Can-ı Ahval
Can-ı Ahval 3 yıl önce
Ozan Karasu
Ozan Karasu 3 yıl önce
Berke Şahin
Berke Şahin 3 yıl önce

Son Yapılan Yorumlar

Facebook'ta Bize Katılın